به نام خدا
به سایتلگرام خوش آمدید!
امیدواریم از بودن با سایتلگرام لذت ببرید و بتوانید همواره به انتخاب امروز خود افتخار کنید.برای قانونمندی و کمک به ما در ارائه محیطی حرفه ای و امکاناتی متناسب با شان کاربران سایتلگرام، لازم است قبل از استفاده از هر یک از محصولات یا خدمات سایتلگرام ، موافقت خود را با شرایط، ضوابط و سیاست های بهره برداری سایتلگرام اعلام نمایید:
پيشنهاد و يا تشويق به هر نوع فعاليت غير قانوني در سایت ممنوع مي باشد.
بحثهاي سياسي جنجال برانگيز در آن مجاز نمي باشد.
بکار بردن کلمات و يا تصاوير خلاف شئونات اخلاقي و مذهبي ممنوع است.
قرار دادن تصاویر و طرح و کاریکاتورهای ترسناک؛ رعب انگیز؛ دل‌خراش؛ غیر اخلاقی؛ پوشش کم و نامناسب؛ مستهجن؛ و تصاویر موهن سیاسی و مذهبی در هیچ یک از قسمت های سایت مجاز نیست.
درج مطالب مستهجن و مبتذل،افترا آميز ،موهن و غیر اخلاقی ، بي حرمتي به مقدسات فرهنگي و مذهبي در تمام قسمت ها خلاف مقررات است.
بيان جوکهايي که منجر به اهانت به هموطنان شود و يا جوکهاي زشت و خلاف شئونات اخلاقي مجاز نمي باشد.
درج هرگونه محتوای قومیت گرایی و تفرقه افکنی در سایت ممنوع است.
از تهديد، اذيت و آزار، تجاوز وحمله به حقوق ديگران جداً خودداري نمائيد.
استفاده از ربات های هوشمند در پروفایل ها اکیدا ممنوع می باشد .
کابران موظفند علاوه بر رعایت مقررات فعالیت از قوانین جرائم رایانه ای پیروی نمایند.
در صورت مشاهده هر گونه تخلف از قوانين سايت مي توانيد از طريق لينكهايي كه به همين منظور در بخشهاي مختلف سايت قرارداده شده است، اقدام نماييد.
با کاربراني که به شرایط فوق بي توجهي نمايند ،حسب مورد برخورد مقتضی خواهد شد.
وجوه پرداختی بابت تبلیغات قابل استرداد نیستند.
اطلاعیه هایی که توسط تیم مدیریت بصورت موردی به اطلاع کاربران می رسد در حکم مقررات فعالیت در سایت بوده و رعایت مفاد آن الزامی است.


قوانین فنی


شما ضمانت می کنید که کلیه اطلاعات ارائه شده توسط شما به سایتلگرام صحیح و جدید است و اعلام می کنید که شما برای پذیرش این قرارداد و شرایط و اجرای آنها صلاحیت ، اهلیت ، قدرت و اختیار کامل دارید.
شما متعهد می شوید که از خدمات و محصولات سایتلگرام صرفا درچارچوب ضوابط و مقررات و آیین نامه های سایتلگرام و همچنین قوانین و مقررات ایران استفاده کنید.
استفاده تجاری یا سازمانی یا دولتی یا استفاده شخصیت های حقوقی از خدمات و محصولات سایتلگرام مستلزم پرداخت هزینه است. شرایط خاص و میزان هزینه برای هریک از موارد توسط سایتلگرام تعیین می شود و در هر زمان قابل تغییر است.
شما متعهد می شوید که از نام ، نشان ، آدرس و هر نوع مشخصه دیگری که مربوط به اشخاص مشهور، شرکت ها، موسسات و علامت های ثبت شده تجاری هستند بدون اجازه رسمی آنها استفاده نکنید. در چنین مواردی ممکن است سایتلگرام مدارک احراز هویت یا مجوز رسمی را از شما مطالبه کند.
ممکن است علاوه بر شرایط کلی و عمومی خدمات و محصولات سایتلگرام، هریک از محصولات یا خدمات سایتلگرام شرایط و ضوابط خاص خود را نیز دارا باشند که در این صورت شما باید آن ها را هم بپذیرید و در صورت وجود تضاد میان شرایط عمومی و شرایط خاص هر محصول یا خدمت، اولویت با شرایط خاص خواهد بود.
اگر مواردی را مشاهده کردید که فکر می کنید مخالف شرایط و توافق نامه های سایتلگرام یا قوانین لازم الاجرا است، به ما گزارش دهید. سایتلگرام سعی خواهد کرد گزارشات رسیده را بررسی کرده و برخورد مناسب با متخلفان را انجام دهد. اقدامات سایتلگرام در قبال متخلفین ممکن است شامل این موارد باشد: محدود کردن دسترسی عمومی به صفحات و محتوای کاربر تا زمان باقی ماندن موارد تخلف به نحوی که فقط نویسنده یا منتشر کننده اصلی دسترسی داشته باشد؛ غیر فعال کردن دسترسی های کاربر متخلف؛ حذف موارد نامناسب؛ حذف کاربر متخلف.
در تمامی خدمات و محصولات سایتلگرام، شما خود مسئول تمام فعالیت هایی هستید که تحت نام کاربری شما انجام می شود و همچنین مسئول حفظ امنیت کلمه عبور خود هستید.
سایتلگرام هیچ مسئولیتی نسبت به محتوای انتشار یافته از سوی کاربران و یا سایر اقدامات آنان در قبال هیچ کس نخواهد داشت. شما موافقت می کنید که مسئولیت کامل هرگونه استفاده از محصولات و خدمات سایتلگرام و هرنوع محتوای انتشار یافته یا اقدام دیگری که با استفاده از محصولات و خدماتی که از سایتلگرام در اختیار دارید صورت گرفته باشد به عهده شما است.
سایتلگرام ممکن است در هر زمان شرایط خدمات و سیاست های خود را اصلاح کرده یا تغییر دهد و شما متعهد می شوید که از تمامی این تغییرات تبعیت کنید. استفاده از هریک از محصولات و خدمات سایتلگرام به این معنی است که شما تمام شرایط سایتلگرام را پذیرفته اید. اگرچه ممکن است ما تغییرات مهمی را که در شرایط استفاده از محصولات و خدمات سایتلگرام ایجاد می شود به شما اطلاع دهیم، اما این وظیفه خود شماست که با مراجعه به شرایط و قوانین، آخرین تغییرات را مطالعه نمایید.
شما موافقت می کنید که خدمات و محصولات سایتلگرام همانطور که هست و همانطور که موجود است به شما ارائه شود. اگرچه هدف سایتلگرام ارائه بهترین سطح از خدمات و کارایی و امنیت است و برای تحقق این اهداف تلاش فراوانی می کند، اما سایتلگرام به هیچ وجه در قبال قابلیت دسترسی، کیفیت خدمات و محصولات و ایمنی آن ها تضمینی نمی دهد و مسئولیتی نخواهد داشت. سایتلگرام همچنین این حق را برای خود محفوظ می دارد که با اطلاع قبلی یا بدون اطلاع قبلی، در هر زمان و بدون هیچ گونه مسئولیتی در قبال خدمات گیرندگان یا کاربران، محصولات و خدمات خود را اصلاح، محدود، مقید، تعلیق یا قطع نماید. سایتلگرام این حق را برای خود محفوظ نگه می دارد که در هر زمان بنا به صلاحدید خود بدون اطلاع قبلی از ارائه خدمات و محصولات خود و یا ادامه ارائه آنها به اشخاص حقیقی و حقوقی امتناع ورزد و در صورت تحقق این امر مسئولیتی نخواهد داشت.
تجهیزات و نیروی انسانی سایتلگرام در کشور های متعددی قرار دارند. تصمیم اینکه اطلاعات و داده های هریک از خدمات و محصولات سایتلگرام در کجا ذخیره و پردازش شوند با سایتلگرام خواهد بود و شما موافقت می کنید که اطلاعات شما بنا به صلاحدید سایتلگرام در هر نقطه از کشورهای جهان قرار بگیرد. البته بدیهی است سایتلگرام همواره تدابیر لازم برای حفظ امنیت اطلاعات خود و کاربران خود را مد نظر قرار خواهد داد.
شما متعهد می شوید که شرایط تعیین شده از سوی کاربران سایتلگرام برای استفاده و بهره برداری از محتوای تولید شده توسط آنان را کاملا رعایت کنید.
شما موافقت می کنید که سایتلگرام حق استفاده مطلق از آن دسته از داده ها و محتویات عرضه شده از طریق خدمات و محصولات سایتلگرام را که توسط کاربران در دسترس عموم قرار گرفته است را دارد. منافع و مالکیت فکری و معنوی و حق بهره برداری از داده ها و محتویاتی که شما تولید کرده اید و برای انتشار یا استفاده از آن محدودیت قایل شده اید برای شما محفوظ خواهد بود. برای کمک به حفظ حقوق شما، با کاربران متخلفی که حقوق شما را نقض کنند طبق روال های کاری سایتلگرام ممکن است برخورد صورت گیرد و اگر متخلف از کاربران سایتلگرام نباشد، ممکن است وکلای سایتلگرام شما را در پیگیری های حقوقی لازم کمک کنند.
شما متعهد می شوید که تنها خود شما از محصولات و خدماتی که از سایتلگرام در اختیار شما قرار می گیرد استفاده کنید و حق فروش، کپی، تکثیر آنها را ندارید.
شما متعهد می شوید که مستقیم یا غیر مستقیم هیچ اقدامی که به منافع مادی و معنوی سایتلگرام لطمه وارد نماید مرتکب نشوید و همچنین هیچ اقدامی که باعث گمراهی کاربران سایتلگرام یا مخاطبان شما شود انجام ندهید.
سایتلگرام هیچ گاه اطلاعات خصوصی و مشخصات تماس کاربران خود را در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد مگر این که به حکم قانون یا مرجع صالح قضایی ملزم به این کار شود. در چنین شرایطی وکلای سایتلگرام ممکن است برای دفاع از حقوق کاربرانی که تشخیص داده شود بر خلاف توافق نامه عمل نکرده اند، وارد عمل شوند و به دفاع از حقوق کاربر بپردازند.
اگرچه حق نظارت بر حسن اجرای این توافقنامه و سایر شرایط و سیاست های سایتلگرام برای سایتلگرام محفوظ است اما سایتلگرام به هیچ وجه در قبال دستگاه های دولتی و یا قضایی داخلی، خارجی یا بین المللی تعهدی برای نظارت بر نحوه استفاده از محصولات و خدمات خود و یا یافتن موارد نقض توافقات و شرایط و یا تطبیق رفتار کاربران با قوانین را ندارد.
سایتلگرام مسئولیتی در قبال تحویل داده های موجود در فضای میزبانی وب به خریدار نداشته و خریدار موظف به استفاده از FTPخواهد بود.
سایتلگرام مسئولیتی نسبت به بارگذاری اطلاعات (Upload) در فضای میزبانی خریدار ویا download اطلاعات وی به صورت رایگان ندارد.
هر گونه استفاده از فضای میزبانی به عنوان سایت آپلود ، دانلود و مواردی که باعث مشکلو اختلال در سرور می شوند کاملا ممنوع بوده و در صورت مشاهده و اطلاع سرویس مورد نظر مسدود می گردد.
به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای سایتلگرام نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و سایتلگرام در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.
ارتقاﺀ سرویس میزبانی از یک سرویس به سرویس بالاتر انجام می گیرد و هزینه آن معادل تفاضل هزینه دوسرویس به نسبت روزهای باقیمانده از طول مدت سرویس می باشد که به صورت خودکار توسط پورتال کاربران محاسبه می گردد.
سایتلگرام به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. لیستی از فعالیتهای غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست تنها بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهد بود : – استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حقوق معنوی موسوم به CopyRight ایران و بین المللی.
– نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .
– ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند و نه محدود به فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد می گردد.
– خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.
– استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر سایتلگرام و سایر خریداران گردد.
– وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری.
– ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spamcop یا سایتهای مشابه ، دیتاسنتر محل قرارگیری سرور و یا بررسی تیم فنی سایتلگرام می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
– گزارش فنی سایتلگرام و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون سایتلگرام .
– عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون میباشد).
– انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات سایتلگرام به خریدار و یا سایر خریداران گردد.
– استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.
– عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.
خریدار موظف است که کلیه قوانین سایتلگرام و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، سایتلگرام حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر سایتلگرام می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.
از آنجا که سایتلگرام ثبت و تمدید دامنه و انتقال برای خریدار را به صورت واسط انجام می دهد عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی و یا ثبت کننده .Ir نسبت به ثبت و یا تمدید دامنه به هر دلیل مسئولیتی را متوجه سایتلگرام نخواهد کرد.
عدم اجرای بخشی از شرایط و قوانین سایتلگرام نسبت به خریدار یا دیگران به منزله سلب حق اجرای قوانین از سایتلگرام نمی باشد.

ثبت نام در سایتلگرام