سوالی دارید :
چت در تلگرام با sepidehdamomid@
تلفن تماس :
081-38270741

راهنمای سایتلگرام

بسم الله الرحمن الرحیم
سایتلگرام یک روش آسان برای ساخت و مدیریت راحت سایت با امکانات پیشرفته و باورنکردنی است .
در سایتلگرام شما یک سایت دارید که با سایت ها دیگه خیلی فرق می کنه .
تفاوت ها با سایت های معمولی:

ثبت نام و ایجاد سایت


قابلیت ها :
افراد بسیاری از تنظیمات پیچیده ساخت و محیط های مدیریت فنی و بروزرسانی سایت وحشت دارند ولی به تلگرام عادت کرده‌اند و از طرفی دوست دارند صاحب یک نام اختصاصی برای خود در اینترنت باشند.
چاره کار سایتلگرام است !
سایتلگرام یک سایت با دامنه اختصاصی فراهم می کند که به آسانی از درون تلگرام قابل ایجاد و مدیریت است .


با کمترین هزینه می توان کانال تلگرام را به یک سایت تبدیل کرده و سایت با دامنه اختصاصی داشت .برای این کار باید کانال خود را به سایت تبدیل کرد .منظور از «تبدیل کانال به وب سایت» یعنی ثبت یک دامنه اختصاصی و اتصال آن به وب سایت و مدیریت مطالب آن با تلگرام است. به همین راحتی.برای مثال کانال :
@sitelegram
را می توان تبدیل کرد به :
sitelegram.ir یا sitelegram.com
این سایت ها از همه جای دنیا قابل دسترس است و هر کسی می تواند با کامپیوتر، گوشی، تبلت و حتی تلویزیون های هوشمند وارد این سایت ها شود .

ثبت نام و ایجاد سایت


کسب درآمد


مژده مژده ! 🍰
سیستم کسب درآمد 💰💰 سایتلگرام از راه رسید !

کسب درآمد از کانال تلگرامی شما فقط در صورتی که اعضای شما بالا بره و کسی حاضر بشه به شما تبلیغات بده امکان پذیره . 😔

ولی در سایتلگرام خیلی راحت و با هر تعداد عضوی که کانالتون داره می تونید درآمد کسب کنید . 😊😊
سیستم کسب درآمد ما به این صورت هست که شما در سایت یا ربات تلگرام ما عضو می شید و سپس یک لینک تبلیغاتی اختصاصی دریافت می کنید . 📡🎁

می تونید این لینک رو در کانال یا گروهتون منتشر کنید و اگر کسی روی این تبلیغ ها کلیک کنه و از سایتلگرام سایت بخره
به ازای هر خرید 25 هزار تومان پول💰💰💰💰 نقد ! به حساب شما واریز میشه . 🎁آیا داشتن نماد اعتماد الکترونیک از مرکز ساماندهی سایت ها و فروشگاه های اینترنتی برای مجاز و قابل اعتماد بودن ما کافی نیست !
لطفآ با خیال راحت خرید کنید . گرفتن این نماد الکترونیک و درگاه مستقیم از بانک ملت و ملی نیازمند انجام پروسه اداری طولانی و دادن ضمانت های لازم قانونی برای یک فروشگاه معتبر و سایت صاحب اعتبار است . برای اطلاع از مشخصات ما می توانید روی نماد الکترونیک کلیک بفرمائید .
ارزش این سایتلگرام بسیار بیشتر از قیمتی هست که در سایت ما به شما ارائه میشود اما به جهت اینکه ما علاقه مند به ادامه فعالیت سایتمان در زمینه های مختلف دیگر نیز هستیم و این تازه شروع سایت ماست و در ادامه نیز به اعتماد شما نیاز داریم پس به رضایت شما قطعا اهمیت میدهیم.
آیا می دانید طراحی سایت در ایران قیمتی زیر 500 هزار تومان ندارد و شما بابت این سایت قیمتی معادل یک پنجم آن را می پردازید
از آن گذشته شما یک سایت معمولی تحویل نمی گیرید !
شما یک سایتلگرام تحویل می گیرید .
سیستمی که تواسط ما ابداع و طراحی شده و هیچ نمونه داخلی و حتی خارجی ندارد !

این سیستم توسط تیم جوانی از متخصصین مخترع و نخبه کشوری که در جشنواره های مهم کشوری نظیر جشنواره جوان خوارزمی دارای رتبه های برتر کشوری هستند طراحی و تولید شده و هر گونه کپی برداری از ایده و طرح شرعآ و قانونآ مجاز نمی باشد و پیگرد قانونی دارد .
ثبت نام و ایجاد سایت

راهنمای ساخت سایت با سایتلگرام


هر کسی می تواند با سایتلگرام سایت بسازد به این صورت که :
1. وارد محیط تلگرام می شویم
2. در قسمت جستجو عبارت @telsite_bot را وارد کرده و انتخاب می کنیم :


3. روی دکمه استارت کلیک می کنیم تا وارد سیستم شویم :

4. شروع باید ثبت نام کنیم. اگر قبلآ در سایت ثبت نام کرده باشیم می توانیم با نام کاربری و رمز عبور آن وارد سیستم شویم . در غیر اینصورت گزینه موبایل را انتخاب می کنیم :
5. با انتخاب گزینه موبایل، سیستم از ما می خواهد که شماره موبایل خود را وارد کنیم .
6. با ورود شماره موبایل صحیح، ثبت نام به پایان می سد و نام کاربری ایجاد می شود . از این رمز عبور و نام کاربری که سیستم ایجاد می کند می توان در پنل کاربری تحت وب (sitelegram.ir)نیز وارد شد و از طریق مرورگر سایت را ساخته و مدیریت نمود .
7. با انتخاب دکمه استارت منوی اصلی سیستم به شکل زیر به نمایش در می آید :

8. برای شروع ساخت سایت دکمه سایت جدید را انتخاب کنید .
9. سیستم پیام می دهد که نوع دامنه سایت را انتخاب کنید:
10. دامنه های انتخابی معرف بسته های زیر است :
a. گزینه .ir شامل یک دامنه .ir و 100 مگابایت فضا و یک گیگابایت پهنای باند ماهیانه است . هزینه این بسته 99 هزار تومان می باشد .
b. گزینه .com شامل یک دامنه بین المللی .com و 250 مگ فضا و سه گیگابایت پهنای باند ماهیانه است . هزینه این بسته 139 هزار تومان است .
c. برای تمدید سالیانه 50 درصد از این مبالغ به ازای هر سال اخذ می شود .
11. پس ازنمایش و تایید بسته انتخابی باید دامنه انتخابی را وارد کنیم تا سیستم آزاد یا رزرو بودن آن را بررسی کند :

12. بعد از ورود نام دامنه درصورتی که این دامنه قبلآ رزرو شده باشد، سیستم نام دیگری را درخواست می کند و در صورتی که دامنه آزاد باشد سیستم دکمه رزرو و پرداخت را نمایش می دهد .
13. بعد از کلیک روی رزرو و پرداخت سیستم روش های پرداخت را نمایش می دهد . در حال حاضر فقط روش مرورگر یعنی پرداخت از طریق آدرس اینترنتی فعال است . در آینده پرداخت با کد USSD ، واریز به حساب بانکی و کارت به کارت نیز نمایش داده خواهد شد .
14. بعد از کلیک روی پرداخت با مرورگر لینک پرداخت تولید می شود :

15. با کلیک روی لینک و باز شدن آدرس اینترنتی کاربر به صفحه پرداخت بانکی هدایت می شود .
16. پس از پرداخت بانکی سایت کاربر آماده است و می تواند با گزینه های منوی اصلی آن را تنظیم، مدیریت و بروزرسانی کند .

راهنمای تنظیم سایت :


تنظیم سایت شامل ویرایش صفحات ثابت سایت مثل صفحه درباره ما و صفحه ارتباط با ما می باشد . برای این کار از منوی اصلی می توان اقدام کرد . طبق دستور العمل زیر عمل می کنیم :
1. برای دیدن منوی اصلی اگر در سیستم یک / بزنیم منو باز می شود یا می توانیم هر جا که هستیم دستور /start را بزنیم تا منوی اصلی مثل شکل زیر باز شود :

2. از منوی بالا گزینه سایت های من را انتخاب می کنیم :
3. با انتخاب گزینه سایت های من لیست سایت های من باز می شود و می توانم هر سایتی را برای انجام عملیات انتخاب کنیم :
4. با انتخاب یک سایت از لیست، منویی مثل شکل زیر نمایش می یابد :

5. در این لیست دکمه هایی برای مشاهده سایت و مدیریت مطالب سایت و تنظیمات وجود دارد . برای درج و حذف مطلب می توان از گزینه هایی که به همین منظور تعبیه شده استفاده کرد که در بخش بعدی کامل شرح داده خواهد شد . برای ورود به بخش تنظیمات سایت گزینه ی "تنظیمات سایت " را انتخاب می کنیم تا منوی تنظیمات مثل شکل زیر به نمایش در بیاید :

6. برای تنظیمات وب سایت گزینه های زیر به ترتیب وجود دارند :
a. عنوان سایت : با انتخاب این گزینه امکان مشاهده عنوان فعلی وب سایت و تغییر این عنوان وجود دارد
b. توصیف سایت : با استفاده از این دکمه می توان یک توصیف کوتاه در مورد سایت نوشت. این توصیف در صفحه اول سایت نمایش داده می شود . همچین می توان توصیف فعلی سایت را مشاهده کرد .
c. درباره ما : صفحه در باره ما معمولآ از منوی سایت قابل دسترسی است . منوی سایت در بالا یا پایین سایت قرار می گیرد . همچنین در صورت وجود ابزار های کنار صفحه در قالب سایت مثل تقویم و دسته بندی در داخل آنها نیز امکان دسترسی به صفحه درباره ما وجود دارد .از این گزینه می توان متن این صفحه را تغییر داد یا متن فعلی را مشاهده نمود .
d. ارتباط با ما : این گزینه نیز مانند گزینه درباره ما یک صفحه ثابت است که همه جا در کنار درباره ما قرار می گیرد و اطلاعات تماس مثل آدرس و شماره تلفن و آدرس ایمیل در آن قرار می گیرد . از این گزینه هم می توان متن فعلی این صفحه را مشاهده نمود یا متن جدیدی برای آن وارد کرد .
e. اینستاگرام: در داخل این صفحه می توان لینک اینستاگرام را وارد نمود. یا لینک فعلی را مشاهده کرد. همچنین درصورت وجود شبکه های اجتماعی دیگر مثل فیسبوک و لینکداین نیز می توانید از بخش پشتیبانی سایتلگرام در سایت www.sitelegram.ir یا از طریق پشتیبانی کانال تلگرام سایتلگرام به آدرس https://telegram.me/telsite اقدام به درخواست نمود تا کارشناسان پشتیبانی با شما تماس بگیرند و راهنمایی کنند .
f. تلگرام : در این بخش می توانید لینک کانال تلگرام خود را وارد کنید یا لینک قبلی را مشاهده و اصلاح نمائید .
g. بازگشت: این گزینه برای برگشت به صفحه قبل استفاده می شود .
محل قرارگیری بخش های عنوان سایت و توصیف سایت مطابق شکل زیر در سایت مشاهده می کنید :

شکل A محل نمایش عنوان سایت و شکل B محل نمایش توصیف سایت می باشد .

راهنمای بروزرسانی و مدیریت مطالب سایت :

برای درج مطلب در سایت و یا حذف مطلب مراحل طی شده برای رسیدن به منوی درج و حذف را که قبلآ هم بیان شد دوباره مرور می کنیم :

1. برای دیدن منوی اصلی اگر در سیستم یک / بزنیم منو باز می شود یا می توانیم هر جا که هستیم دستور /start را بزنیم تا منوی اصلی مثل شکل زیر باز شود :

2. از منوی بالا گزینه سایت های من را انتخاب می کنیم :
3. با انتخاب گزینه سایت های من لیست سایت های من باز می شود و می توانم هر سایتی را برای انجام عملیات انتخاب کنیم :
4. با انتخاب یک سایت از لیست، منویی مثل شکل زیر نمایش می یابد :

5. با انتخاب گزینه ثبت مطلب منویی مثل شکل زیر به نمایش در می آید که می توان مطلب جدید را با قالب خواسته شده برای سیستم ارسال کرد :

6. هر مطلب در وب سایت یک عنوان دارد که در بالای صفحه بصورت تیتر وار و با دست خط درشت تر نمایش داده می شود . همچنین متن یک مطلب هم در ادامه نمایش داده می شود . برای درج همزمان مطلب و عنوان ما قالب بسیار ساده ای در نظر گرفتیم که بصورت زیر است
a. در خط اول نماد # قرار می گیرد و بعد از آن عنوان مطلب می آید .
b. در خطوط بعدی تا پایان مطلب بخش متن مطلب ارسالی نوشته می شود .
c. استفاده از # برای عنوان مطلب به این جهت هست که خود تلگرام از این نماد برای دسته بندی مطالب خود استفاده می کند .
7. برای حذف یک مطلب می توان از گزینه حذف مطلب استفاده کرد . با انتخاب این گزینه لیست مطالب قبلی سایت لیست می شود و می توان یک مطلب از آنها را برای حذف انتخاب نمود .
ثبت نام رایگان

برگشت