درباره سایتلگرام

سایتلگرام یک سیستم ثبت و مدیریت سایت با تلگرام است .
در این سیستم شما می توانید یک سایت ثبت کنید و سایت خود را مدیریت کنید .
برای ثبت سایت ابتدا در سایتلگرام ثبت نام کنید،سپس از بخش ثبت سایت جدید اطلاعات سایت شامل دامنه و عنوان سایت را انتخاب کنید و با پرداخت هزینه سایت خود را ثبت نمائید .
اطلاعات سایت شما هم در پنل کاربری شما قابل مدیریت می باشند و هم از طریق ربات تلگرام .
برای درج هر گونه اطلاعات در سایت خود می توانید وارد پنل کاربری خود شوید .
در صورت داشتن سوال با آی دی sepidehdamomid@ در تلگرام صحبت کنید یا با اطلاعات تماس در بخش تماس با ما ارتباط برقرار نمائید .

درباره ما


گروه ما با ترکیبی از تیمی متخصص و حرفه ای از افراد نخبه و صاحب اختراع و عناوین جشنواره های معتبر کشوری نظیر جشنواره جوان خوارزمی تاسیس شد و با درک حوزه های علمی و فنی صنعت آی تی محصولات خود را تولید نمود .

محصولات :فروشگاه ساز تلگرام


فروشگاه ساز تلگرام امکان ساخت فروشگاهی کامل و حرفه ای با مدیریت همه امکانات فقط توسط تلگرام هست . نام تجاری این سیستم دانلود تل است .
دانلود تل سیستمی است که با استفاده از آن می توانید براحتی برای کسب و کار خود یک فروشگاه حرفه ای با امکان پرداخت آنلاین و ربات تلگرام اختصاصی و اپلیکیشن اندروید اختصاصی بسازید .
از طریق پنل سایتلگرام می توانید سفارش ساخت فروشگاه تلگرامی خود را ثبت نمائید .
پنل کاربری سایتلگرام
نمونه فروشگاه ساخته شده با دانلودتل
نمونه ربات تلگرام اختصاصی دانلودتل

اپلیکشن جستجو در تلگرام


این اپلیکیشن در تیر ماه 93 در مارکت های کافه بازار ، اول مارکت ، کندو ، ایران اپس ، مایکت و چارخونه منتشر شد و در یک سال انتشار به 200 هزار دانلود و 85 هزار کاربر فعال دست یافت .
دریافت از کافه بازار
وب سایت

وب سایت مرکز ایثارگران نیروی انتظامی


این وب سایت برای نیروی انتظامی و مرکز امور ایثارگران در سال 92 طراحی و اجرا شد و هم اکنون نیز در حال استفاده است .
ورود به وب سایت ایثارگران نیروی انتظامی

وب سایت مسابقه بزرگ سل


این وب سایت در سال 93 به سفارش سازمان ملل به عنوان کارفرما و وزارت بهداشت به عنوان ناظر و شرکت سپیده دم امید به عنوان مجری طراحی و اجرا شد و در مدت 60 روز اجرا و برندگان مسابقه مشخص گردیدند.

بازی تصمیم برای فردا ، نهاد ریاست جمهوری


این بازی سال 93 در محیط ویندوز به سفارش نهاد ریاست جمهوری طراحی و اجرا شد و شامل یک محیط گرافیکی بسیار زیبا و الگوریتمی ابتکاری برای حل مساله بود .

فرمت جدید تصویری .ir3


این الگوریتم جدید ذخیره سازی طی سه سال توسط اعضای شرکت ابداع و ساخته شد و دهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد .